Melyik fagyi legyen alul?

Soha nem gondolkodtam azon, hogy számítana a fagylalt sorrendje azon túl, hogy én melyik ízt akarom előbb enni és melyiket később.

Melyik fagyi legyen alul?

Ezért is ért sokként, amikor Bergamoban nem voltak hajlandóak felülre rakni a vanília fagyit.

Miért?

Mert fehér. Kész. Az alulra megy. Nem lehet felül.

Hogy miért?

Azt én sem tudom. Derítsük ki együtt.

Ahogy azt is kiderítjük, miért rohamoznak hétvégenként 25000-en egy Milánótól 40 kilométerre levő kertészeti áruházat. Ja, karácsonykor :-) is!!!

2014-ben kaptunk először ízelítőt a Hubbard Cégvezetési Módszerek mintacégeiből Észak-Olaszországban, és függővé váltunk. Ahogy azok a barátaink (cégvezetők) is, akik már 3-szor is végigjárták velünk ezeket, és meghallgatták Pier Paderni azonnali pénzt hozó okos magyarázatait.

Éhesen hazajönni Olaszországból?
Az Alpok déli lábánál landolunk. A Mont Blanc koronázza a hegyeket. A Leonardo da Vinci által megzabolázott Ticino folyó korán reggel ködszerű fátyolként húzza maga fölé a felhőket, de a távolban markánsan kivehető a divat új fővárosa: Milánó. A Ticino is odatart, és mi is.

Április 18-án indulunk.

Olasz mintacég túra

Foglald le a helyed