Kedvezményt hoztunk haza Olaszországból

Legalább húsz alkalommal jártam már végig mintacég túráink állomásait képező cégeket, és még mindig minden alkalommal új inspirációt és új dolgokat mutatnak nekem.

Kedvezményt hoztunk haza Olaszországból

Épp múlt héten értünk haza egy igazán felemelő Olasz mintacég túráról, ahol az egyik résztvevő az első órában azt mondta „már most megérte eljönni ide!”

Hogy miért mondta? Egy olyan eszközt kapott, amivel sokszorosan megtérül az út ára.

A következő túránkra jelentős — 100.000 forintos — kedvezményt adunk azoknak, akik korán elhatározzák, hogy velünk tartanak. Biztos te is tudod, hogy egy utazás szervezésében komoly szerepet játszik az idő.

Miért pont Olaszországba tanulj a cégvezetésről?

Van, aki a finom pizza vagy cappucino miatt érkezik.

Van, aki szeretne eltávolodni és ötleteket gyűjtve újratervezni.

Van, aki konkrét eszközöket szeretne kapni ahhoz, hogyan tudja jobban vezetni a cégét.

Van, aki szeretné a nálunk tanultak gyakorlati alkalmazását olasz földön megtekinteni.

Van, aki pedig mindet szeretné egyszerre.

FIGYELEM! Ez nem az a hely,

ahol elmélettel tömjük a fejed,

ahol nagyon komolyan vesszük a dolgokat,

ahol nem tudsz kérdezni,

ahol nem fogsz éhesen hazajönni (mivel vágyod majd, hogy tovább vidd az összes ötleted).

Ha úgy érzed, hogy

csak a problémákkal találnak meg,
megakadtál a növekedésben,
újra kéne szervezned a céged,
szeretnél hatékonyabban működni,
szükséged lenne valami új inspirációra,

akkor ITT A HELYED!

💡
Foglald le a helyed még ÁPRILISBAN kedvezményesen és fizesd ki részletekben.

A csomag tartalma:

Repülőjegy