Hubbard College Kiadványok GyűjteményeA világ vezető cégvezetési képzései, immár online is elérhetőek.

Fedezd fel őket!

Jelenleg elérhető online képzéseink:

Többet-Ésszel cégvezetés Felkészülni a felkészülhetetlenre 1-es osztály vezető tanfolyam Gyorsreagálású cég tréning Reklámköltség megtakarítás, vevőszámnövelés Vevőszerző rutin HCA Online Cégvezetői Akadémia – Futótűz

Az aktuális helyzetre hangolt
online képzések.

A Nemzetközi Hubbard College of Administration (HCA Int) és annak több mint 25 iskolából álló, 18 országot lefedő hálózata L. Ron Hubbard cégvezetési módszerének vezető képzési központjai. Kizárólag L. Ron Hubbard cégvezetéssel kapcsolatos kiadványaira épülő képzéseket, programokat szolgáltatnak.

A HCA hálózatról, ide kattintva olvashatsz még

A budapesti HCA Közép-Európa fókusza ennek a módszernek az eljuttatása a magyarországi cégvezetőkhöz, valamint további képzési központok nyitásának elősegítése a közép-európai régióban.

A budapesti képzési központunk múltja 1996-ig nyúlik vissza, és az elmúlt több, mint két évtizedben képzéseinken több tízezer vezető és értékesítő vett részt, akik azokat a mai napig nagy sikerrel használják.

Ezeket a képzéseket az évek során a magyar piaci helyzetre hangoltuk, a most online megjelenő képzések pedig kimondottan alkalmasak arra, hogy a céged akár a válság idején is kitörő eredményeket érjen el.

Tanulók képzésen

Írj nekünk