Pier Paderni Olaszországban a Hubbard Management System legfőbb úttörője, és számos olasz cég felvirágoztatásának atyja.

Majd 40 éves tapasztalata ezen a téren felbecsülhetetlen.

Milánói útjaink során négyet megnéztünk azokból a cégekből, amelyeket ő konzultált.

Most pedig Pier elhozza nekünk ezen a tréningen annak gerincét, amely ezeknek a cégeknek a sikerét adja.

Mert bár mindannyian ismerjük részeit a rendszernek! Sőt, majdhogynem mindannyian használjuk már részeit.

De mi az, amitől ez egy összefüggő, olajozott gépezetté válik. Mi az, ami összefogja az egészet? Mi a GERINCE?

Tele van a p…adlásod ötletekkel és tanácsokkal a céged vezetéséről?

Harapófogóval kell kiszedned a cégvezetés tanulságait másokból?

Ne engedd, hogy elriasszanak a cégépítéstől szivart szívó szeszszagú fejek!

Elhallgatták előled a cégvezetés tanulságait?

Pier Padernit többször hívtuk meg mint szakértőt

Ő folyton gyakorlati eszközöket és EREDMÉNYEKET mutatott nekünk – nem elméleteket.

Karácsony előtt egy csapat üzletemberrel kirándultunk egyet Pier-Landon, Milánóban!

Beültünk a körhintába, amit egy gigantikus bevásárlóközpont ölel körül.
A látogatók száma a válságok ellenére folyamatosan szárnyal. És a központ 4-szeresére nőtt 6 év alatt!

A kertészet a város szélén heti többtízezres kirándulóhellyé nőtte ki magát, amit kamionok töltenek újra a rohamok után. És évszaktól függetlenül hemzseg a vevőktől… Egy kertészmérnök szakember a csapatból azt mondta, évek óta járja a Nyugat-Európai kertészeti központokat, de ilyenhez foghatót még nem látott.

De míg a vevők csak a show-t látják, bennünket bevezettek a cégvezetés színfalai mögé. Az ütőképes csapat titkaiba. Körvonalazódott előttünk egy új fogalom:

A CÉGVEZETÉS GERINCE

És a csapat „megkérte” Piert, hogy magyarázza el:

• Hogyan jutottak el eddig ezek a cégek?
  • Miért nem kell MINDENT tudniuk a sikerhez?
  • Miért nem kell már fogni a kezüket?
  • ...

Pier csak annyit mondott: Gyertek máskor is, akkor majd mutatok más cégeket.
Az biztos, hogy megyünk. Tarts velünk, mert Pier Paderni

megosztja veled

A CÉGVEZETÉS GERINCE

melyik tapasztalataiból és tanulságaiból alakult ki.

Egyszerre Maximum 30 fő jöhet. Így minden résztvevő elég kérdésre kaphat választ.

Következő időpontot hamarosan bejelentjük.

Teljes ár: 125 000 Ft + ÁFA

5 főnek 1 cégből: 399 000 Ft + ÁFA

Hajrá, töltsd ki!

Szorítsd ki a konkurenciádat Pier tájékoztatójáról
Vedd meg a vezetői stábod belépőjét január 20-ig 18 000 forint árelőnnyel.

Add meg a neved, e-mail címed, cégneved és telefonszámod.